Poznaj nasz proces produkcji.

Od projektu do realizacji.

Zapoznaj się z naszym procesem produkcji. Od projektowania cyfrowego, po precyzyjny nadruk i szycie na zamówienie.

Łączymy najnowsze technologie z tradycyjnym rzemiosłem, aby Twoje pomysły stały się rzeczywistością. Każdy etap pracy jest przeprowadzany starannie. 

Dbamy o to, aby dostarczać Państwu tekstylia najwyższej jakości. 

Wybór tkaniny

Pierwszym krokiem jest wybór tkaniny z naszej kolekcji. Każda tkanina cechuje się innymi właściwościami i spełnia inne zadania. Ważne jest, aby dopasować tkaninę do potrzeb Twojego projektu. 

Przesłanie pliku

Prześlij do nas plik graficzny w dobrej jakości. Obsługujemy pliki w każdym formacie. Najczęściej bazujemy na plikach wektorowych (format svg, ai, pdf, eps) lub rastrowych o wielkości 72-300 ppi (format np. tiff, jpg, png, psd). Jeśli nie masz plików w podanych formatach to żaden problem! Działamy na szeroką skalę i dopasujemy się do Twoich możliwości. 

Ustalenie szczegółów

Kolejnym krokiem jest ustalenie szczegółów projektu, w tym rozmiaru gotowych produktów, umiejscowienie grafiki, określenie sposobu szycia czy pakowania. Chętnie doradzimy odpowiedni styl szycia dostosowany do produktu i jego zastosowania. 

 

Przygotowanie wizualizacji

Wykonujemy wizualizację lub wydruki próbne dla klienta w oparciu o wcześniejsze ustalenia. Jeśli jest coś co wymaga zmiany omawiamy temat i przedstawiamy wszystkie możliwości. 

 

Przygotowanie wyceny

W oparciu o wcześniejsze ustalenia przygotowujemy wycenę projektu. W kalkulacji cenowej uwzględniamy wszystkie elementy zamówienia, włącznie z pakowaniem i wysyłką. Klient otrzymuje kompletną wycenę, bez ukrytych kosztów. 


Finalizacja projektu

Po otrzymaniu akceptacji ze strony klienta pozostaje do omówienia kwestia terminu realizacji, sposobu wysyłki oraz ustalenie formy płatności. Jak wszystko jest ustalone przystępujemy do działania! 


Skontaktuj się z nami!

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i przystąpimy do współpracy z Tobą. Stwórzmy razem niepowtarzalne tekstylia.